Pora na taniec – tylko jaki?

Ostatnie lata wprowadziły wiele zmian w naszym życiu, sposobie spędzania wolnego czasu, a także przyczyniły się do tego, że coraz częściej dbamy o kondycję i sylwetkę. Idealnym sposobem na odzyskanie sprawności fizycznej jest taniec.

Wybór odpowiedniego jego rodzaju nie jest wcale taki łatwy, bowiem stanowią one bardzo szeroką grupę, z których każda charakteryzuje się swoimi sekwencjami kroków. Często także dana grupa tańców różni się zdecydowanie od siebie.

Wobec tego dla amatorów zaleca się wybór jednej grupy tanecznej spośród standardowych, latynoamerykańskich oraz użytkowych, w przypadku pierwszych grup zajęcia w szkole tańca obejmują wszystkie elementy. Jednak użytkowa forma to cała lista tańców, których nie spotkamy na turniejach, w tym przypadku podjęcie decyzji może okazać się trudniejsze.

Niemniej jednak warto podkreślić, że tego typu style są idealne dla młodszego pokolenia, a wśród nich zdecydowanie króluje salsa, jazz, modern, czy typowe tańce ulicy.

portofino piosenka www.bg-consulting.pl