Organizer w telefonie

Smartfony i tablety stały się tak popularne, że właściwie czymś zaskakującym jest nie posiadanie przynajmniej jednego z takich urządzeń, niż bycie jego właścicielem. Co za tym idzie, kwitnie również rynek aplikacji na taki czy inny system urządzeń przenośnych. Niewielka grupa tych programów to organizery – tak wygodne i wszechstronne, jak nigdy wcześniej.

Nowoczesne aplikacje korzystają z kilku źródeł informacji. Czerpią dane z systemu GPS, z sieci www i z tekstów, które sam wprowadziłeś. Jakie są tego efekty? Zadziwiające.

Urządzenia stają się naprawdę „smart” i zaczynają powoli myśleć za właścicieli. Przykładem niech będą przypomnienia uzależnione od miejsca, w którym przebywasz i czasu. Jeśli wcześniej zanotowałeś, że musisz zmienić opony z zimowych na letnie i akurat przejeżdżasz obok serwisu wulkanizacyjnego, telefon przypomni Ci o tym obowiązku.

Oczywiście możesz też skorzystać z przypomnień o urodzinach, ważnych spotkaniach czy świętach. Telefon jednak ma też pewne wady. Przede wszystkim nie prezentuje się zbyt elegancko podczas oficjalnych spotkań.

Do tego może po prostu się zepsuć, zawiesić albo bateria będzie zbyt słaba. Dlatego czasem lepiej sprawdzają się tradycyjne organizery.

złote zaproszenia ślubne