Który system jest szybszy?

Czytając opinie w internecie co chwilę można natknąć się na komentarz, że telefony z systemem Android zawieszają się i spowalniają całą pracę. Często jest to wymieniane jako główna wada tych urządzeń. Rzeczywiście, gdyby wziąć pod uwagę tylko kryterium szybkości systemu to iPhony wypadają tutaj o wiele lepiej. Niewątpliwie wadą Androida jest to, że nie jest to system wielozadaniowy i kiedy użytkownik uruchamia na nim zbyt wiele aplikacji, to telefon zwyczajnie zaczyna się zacinać i zawieszać.

Tego problemu na pewno nie mają właściciele iPhonów, które są w stanie płynnie pracować nawet przy działaniu kilku aplikacji. W jakich sytuacjach i dla kogo ta różnica powinna mieć znaczenie? Na pewno osoby, którym telefon służy jedynie do komunikacji mogą bez problemu zdecydować się na Androida. Przy pracy podstawowych aplikacji taki telefon działa bez zarzutów. Jeżeli natomiast masz względem telefonu większe wymagania i na co dzień używasz wielu aplikacji to powinieneś wybrać iPhona.

Ten telefon świetnie sprawdzi się jak sprzęt wielozadaniowy.

www.ccsupport.pl